O NAS

Witamy wszystkich Myśliwych i Sympatyków łowiectwa na naszej stronie internetowej poświęconej łowiectwu na terenie Ośrodków Hodowli Zwierzyny Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu.


fot.: Autor

Organizacja polowań to specyficzna dziedzina, wymagająca dużego doświadczenia, które jako myśliwi zdobywaliśmy wiele lat i ciągle je zdobywamy, ponieważ każda przygoda łowiecka, każda wymiana poglądów i doświadczeń wnosi coś nowego. Oferujemy polującym w naszych urokliwych łowiskach OHZ LP niezapomniane przeżycia.

Odwiedzając kujawsko-pomorskie obwody łowieckie Lasów Państwowych myśliwi mogą liczyć na profesjonalną obsługę polowań, bogatą ofertę łowiecką, gościnność i miłą atmosferę.

Co nas tam prowadzi w głuche noce? Co każe czołgać się w stronę wschodzącego słońca? Co nam każe polować? Co za siłę ma to hobby, sprowadzające nas z asfaltowych szlaków cywilizacji w ostatnie bagienne uroczyska, wówczas gdy nic nie wydaje się tak mało naturalne we współczesnym, urbanizującym się w szaleńczym tempie, technicystycznym świecie, jak właśnie – natura. …

Fragment: Roman Batory „Hobby wielkie jak łoś”