OHZ MSZANO

Nadleśnictwo Brodnica 

Bogactwo Doliny Drwęcy zachęca do polowań. Uroczyska skupione wokół dzikiej rzeki, otwierają doskonałe możliwości spotkania zwierzyny.

Polowania indywidualne organizowane są dla małych grup myśliwych optymalnie 2 - osobowych. Dla polowań zbiorowych najlepsza jest grupa ok. 10–cio osobowa.

Myśliwi polujący w naszym obwodzie znajdą zakwaterowanie w miejscowej bazie agroturystycznej „Dworek Polski" dysponujący 4 pokojami z indywidualnymi łazienkami. Kwatera serwuje tradycyjne polskie jedzenie, jest także możliwość ułożenia własnego menu.

Do dyspozycji są także inne, liczne na Pojezierzu Brodnickim gospodarstwa agroturystyczne, dysponujące bazą noclegową, zależnie od upodobań myśliwych i możliwości ich zakwaterowania.

 


leśne wydawnictwo - borium.pl

Zobacz galerię:

(Fot. Hubert Malina)

Co nas tam prowadzi w głuche noce? Co każe czołgać się w stronę wschodzącego słońca? Co nam każe polować? Co za siłę ma to hobby, sprowadzające nas z asfaltowych szlaków cywilizacji w ostatnie bagienne uroczyska, wówczas gdy nic nie wydaje się tak mało naturalne we współczesnym, urbanizującym się w szaleńczym tempie, technicystycznym świecie, jak właśnie – natura. …

Fragment: Roman Batory „Hobby wielkie jak łoś”